Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJV107K020RNJ
TAJV107K020RNJ
TAJV107K020RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 20V V CASE 10% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.9 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJV107K020RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 100UF 10% 20V 2924, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: V, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJV107K020RNJ TAJV107K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 100uF 2924 ESR=900mOhms 10%
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TAJV107K020RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
auf Bestellung 120000 Stücke:
TAJV107K020RNJ TAJV107K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 20V 2924
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: V
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 20 V