Produkte > KYOCERA AVX > TAJV157K020RNJ
TAJV157K020RNJ
TAJV157K020RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 150uF 10% 2924 E SR= 300 mOhm
auf Bestellung 1462 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJV157K020RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 10% 20V 2924, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm, Manufacturer Size Code: V, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJV157K020RNJ TAJV157K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 10% 20V 2924
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm
Manufacturer Size Code: V
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TAJV157K020RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
auf Bestellung 120000 Stücke:
TAJV157K020RNJ TAJV157K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 150uF 20V V CASE 10% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.3 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: V
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 20 V