Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJV226M050HNJ
TAJV226M050HNJ
TAJV226M050HNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 50V V CASE 20% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.6 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJV226M050HNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 50V 2924, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: V, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote TAJV226M050HNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJV226M050HNJ TAJV226M050HNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 22uF 50V V CASE 20% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.6 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJV226M050HNJ TAJV226M050HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 50V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: V
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJV226M050HNJ TAJV226M050HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 22uF 20%