Produkte > AVX > TAJV686K025RNJ
TAJV686K025RNJ AVX
TAJ.pdf
Hersteller: AVX
auf Bestellung 120000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJV686K025RNJ AVX
Description: CAP TANT 68UF 10% 25V 2924, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: V, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote TAJV686K025RNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJV686K025RNJ TAJV686K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 68uF 25V V CASE 10% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.9 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJV686K025RNJ TAJV686K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 25V 2924
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: V
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJV686K025RNJ TAJV686K025RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25v 68uF 10%Tol