Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJV686K035RNJ
TAJV686K035RNJ
TAJV686K035RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 68uF 35V V CASE 10% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJV686K035RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 68UF 10% 35V 2924, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: V, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJV686K035RNJ TAJV686K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 68uF 35V V CASE 10% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
TAJV686K035RNJ TAJV686K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 35V 2924
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: V
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 800 Stücke:
TAJV686K035RNJ TAJV686K035RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 68uF 10%
auf Bestellung 853 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: V
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 35 V