Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJW106K025HNJ
TAJW106K025HNJ
TAJW106K025HNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 25V W CASE 10% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 1.8 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJW106K025HNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote TAJW106K025HNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJW106K025HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJW106K025HNJ TAJW106K025HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 10%