Produkte > KYOCERA AVX > TAJW226K016RNJ
TAJW226K016RNJ
TAJW226K016RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJW226K016RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJW226K016RNJ TAJW226K016RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 22uF 16V W CASE 10% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 1.6 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 7980 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 110
TAJW226K016RNJ TAJW226K016RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 10%
Mindestbestellmenge: 2
TAJW226K016RNJ TAJW226K016RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: W
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 6
TAJW226K016RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf