Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJW227M004RNJ
TAJW227M004RNJ
TAJW227M004RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 220uF 4V W CASE 20% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 0.3 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 323
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJW227M004RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJW227M004RNJ TAJW227M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 220uF 4V W CASE 20% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 0.3 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 329
TAJW227M004RNJ TAJW227M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 20% Tol. 4v
auf Bestellung 976 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TAJW227M004RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
TAJW227M004RNJ TAJW227M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJW227M004RNJ TAJW227M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 220uF; 4VDC; SMD; W; 2312; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 4V DC
Mounting: SMD
Case: W
Case - inch: 2312
Case - mm: 6032
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 0.3Ω
Roll diameter max.: 180mm