Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJW336K010SNJ
TAJW336K010SNJ
TAJW336K010SNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 33uF 10V W CASE 10% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 1.6 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJW336K010SNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TAJW336K010SNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJW336K010SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V