Produkte > KYOCERA AVX > TAJW336M016RNJ
TAJW336M016RNJ
TAJW336M016RNJ KYOCERA AVX
TAJ-3165264.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 33uF 20%
auf Bestellung 156 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJW336M016RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote TAJW336M016RNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJW336M016RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TAJW336M016RNJ TAJW336M016RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 33uF 16V W CASE 20% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 1.5 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJW336M016RNJ TAJW336M016RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V