Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJW475K035RNJ
TAJW475K035RNJ
TAJW475K035RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 4.7uF 35V W CASE 10% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 2.2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJW475K035RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJW475K035RNJ TAJW475K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 10%
auf Bestellung 680 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TAJW475K035RNJ TAJW475K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 35V W CASE 10% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 2.2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 34 Stücke:
auf Bestellung 34 Stücke:
TAJW475K035RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
auf Bestellung 3000 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
TAJW475K035RNJ TAJW475K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V