Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJW476K010RNJ
TAJW476K010RNJ
TAJW476K010RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 10V W CASE 10% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 1.4 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJW476K010RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm, Manufacturer Size Code: W, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJW476K010RNJ TAJW476K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 47uF 10V W CASE 10% (6 X 3.2 X 1.5mm) Inward L SMD 6032-15 1.4 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
auf Bestellung 700 Stücke:
Mindestbestellmenge: 182
TAJW476K010RNJ TAJW476K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm
Manufacturer Size Code: W
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
TAJW476K010RNJ TAJW476K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 47uF; 10VDC; SMD; W; 2312; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: W
Case - inch: 2312
Case - mm: 6032
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 1.4Ω
Roll diameter max.: 180mm
auf Bestellung 700 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
TAJW476K010RNJ TAJW476K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 10%
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: W
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 7