Produkte > KYOCERA AVX > TAJX157M010RNJ
TAJX157M010RNJ
TAJX157M010RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm
Manufacturer Size Code: X
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJX157M010RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm, Manufacturer Size Code: X, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJX157M010RNJ TAJX157M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20%
auf Bestellung 5662 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TAJX157M010RNJ TAJX157M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: X
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 4
TAJX157M010RNJ TAJX157M010RNJ Hersteller : AVX TAJ_LOW_PROFILE-932651.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20%
auf Bestellung 39 Stücke:
TAJX157M010RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
TAJX157M010RNJ TAJX157M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 150uF 10V X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.5mm) Inward L SMD 7343-15 0.3 Ohm 125°C T/R