Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJX336K020RNJ
TAJX336K020RNJ
TAJX336K020RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 33uF 20V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 1.5mm) Inward L SMD 7343-15 0.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJX336K020RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 33UF 10% 20V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: X, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote TAJX336K020RNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJX336K020RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TAJX336K020RNJ TAJX336K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 33uF 20V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 1.5mm) Inward L SMD 7343-15 0.5 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJX336K020RNJ TAJX336K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 20V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: X
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJX336K020RNJ TAJX336K020RNJ Hersteller : AVX TAJ_LOW_PROFILE-932651.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 33uF 10%
TAJX336K020RNJ TAJX336K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 33uF; 20VDC; SMD; X; 2917; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 20V DC
Mounting: SMD
Case: X
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 0.5Ω
Roll diameter max.: 180mm