Produkte > AVX > TAJX337K004RNJ
TAJX337K004RNJ AVX
TAJ.pdf
Hersteller: AVX
auf Bestellung 120000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJX337K004RNJ AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm, Manufacturer Size Code: X, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Weitere Produktangebote TAJX337K004RNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJX337K004RNJ TAJX337K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 330uF 4V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 1.5mm) Inward L SMD 7343-15 0.3 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJX337K004RNJ TAJX337K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm
Manufacturer Size Code: X
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJX337K004RNJ TAJX337K004RNJ Hersteller : AVX TAJ_LOW_PROFILE-932651.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 330uF 10%