Produkte > KYOCERA AVX > TAP225K020SCS
TAP225K020SCS
TAP225K020SCS KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 2.2uF 10% ESR=7 Ohm
auf Bestellung 690 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP225K020SCS KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 20V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote TAP225K020SCS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP225K020SCS TAP225K020SCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 20V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
TAP225K020SCS TAP225K020SCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 20V 10% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 7 Ohm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar