TAP225K025CCS
TAP225K025CCS KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 2.2uF 25V 10% (4.5 X 8.5mm) Radial 5mm 6 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 630 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 221
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP225K025CCS KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP225K025CCS TAP225K025CCS Hersteller : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 2.2uF 10% ESR=6 Ohm
auf Bestellung 638 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TAP225K025CCS TAP225K025CCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 962 Stücke:
Mindestbestellmenge: 18
TAP225K025CCS TAP225K025CCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 25V 10% (4.5 X 8.5mm) Radial 5mm 6 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 48 Stücke: