TAP226K010CCS
TAP226K010CCS KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 10V 10% (5.5 X 10.5mm) Radial 5mm 2.7 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 690 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 476
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226K010CCS KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 10% 10V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.7Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226K010CCS TAP226K010CCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 22uF 10V 10% (5.5 X 10.5mm) Radial 5mm 2.7 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 690 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 419
TAP226K010CCS TAP226K010CCS Hersteller : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 22uF 10% ESR=2.7 Ohm
auf Bestellung 622 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TAP226K010CCS TAP226K010CCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 10V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.7Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 697 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
TAP226K010CCS TAP226K010CCS Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 22uF 10% ESR=2.7 Ohm
auf Bestellung 960 Stücke:
auf Bestellung 38 Stücke:
auf Bestellung 38 Stücke: