Produkte > KYOCERA AVX > TAP226K020CCS
TAP226K020CCS
TAP226K020CCS KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 22uF 10% ESR=1.8 Ohm
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226K020CCS KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 20V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: H, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226K020CCS TAP226K020CCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 20V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: H
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 234 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TAP226K020CCS TAP226K020CCS Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 22uF 10% ESR=1.8 Ohms
auf Bestellung 995 Stücke:
TAP226K020CCS TAP226K020CCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 22uF 20V 10% (7 X 12mm) Radial 5mm 1.8 Ohm 125°C Bulk