Produkte > KYOCERA AVX > TAP226K025SRS
TAP226K025SRS
TAP226K025SRS KYOCERA AVX
tap-3165393.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 22uF 10% ESR=1.5 Ohm
auf Bestellung 933 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226K025SRS KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: H, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226K025SRS TAP226K025SRS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: H
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 1998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TAP226K025SRS Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 22uF 10% ESR=1.5 Ohms
auf Bestellung 2000 Stücke:
TAP226K025SRS TAP226K025SRS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 22uF 25V 10% (7 X 10.5mm) Radial 2.5mm 1.5 Ohm 125°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Manufacturer Size Code: H
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V