TAP226K035BRW
TAP226K035BRW KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 35V 10% (8.5 X 16.5mm) Radial 5mm 1.3 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226K035BRW KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAP226K035BRW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226K035BRW TAP226K035BRW Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAP226K035BRW TAP226K035BRW Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 22uF 10% Radial