Produkte > KYOCERA AVX > TAP226K035SRW
TAP226K035SRW
TAP226K035SRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226K035SRW KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226K035SRW TAP226K035SRW Hersteller : Kyocera AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 22uF 10% ESR=1.3 Ohm
auf Bestellung 1303 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TAP226K035SRW TAP226K035SRW Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Manufacturer Size Code: K
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 1101 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TAP226K035SRW TAP226K035SRW Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 22uF 35V 10% (8.5 X 12.5mm) Radial 2.5mm 1.3 Ohm 125°C T/R