TAP226K050HSB
TAP226K050HSB KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 50V 10%( 9 X 14mm) Radial 6.35mm 1 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 765 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226K050HSB KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226K050HSB TAP226K050HSB Hersteller : Kyocera AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 22uF 10% ESR=1 O hm
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TAP226K050HSB TAP226K050HSB Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 22uF 50V 10%( 9 X 14mm) Radial 6.35mm 1 Ohm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
TAP226K050HSB TAP226K050HSB Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V