TAP226M010SRS
TAP226M010SRS KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 10V 20% (5.5 X 9mm) Radial 2.5mm 2.7 Ohm 125°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226M010SRS KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.7Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TAP226M010SRS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226M010SRS TAP226M010SRS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.7Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAP226M010SRS TAP226M010SRS Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 22uF 20% Radial