Produkte > KYOCERA AVX > TAP226M016BRW
TAP226M016BRW
TAP226M016BRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 22uF 20% ESR=2 O hm
auf Bestellung 6006 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226M016BRW KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote TAP226M016BRW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226M016BRW TAP226M016BRW Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 22uF 16V 20% (6 X 14mm) Radial 5mm 2 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAP226M016BRW TAP226M016BRW Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Manufacturer Size Code: F
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
TAP226M016BRW TAP226M016BRW Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 22uF 20% ESR=2 Ohms