TAP226M016GSB
TAP226M016GSB KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 16V 20% (6 X 11.5mm) Radial 3.18mm 2 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 1826 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 306
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP226M016GSB KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.125" (3.18mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP226M016GSB TAP226M016GSB Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 22uF 16V 20% (6 X 11.5mm) Radial 3.18mm 2 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 1826 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 306
Mindestbestellmenge: 151
Mindestbestellmenge: 87
TAP226M016GSB TAP226M016GSB Hersteller : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 22uF 20% ESR=2 O hm
auf Bestellung 880 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TAP226M016GSB TAP226M016GSB Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.125" (3.18mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 8
TAP226M016GSB TAP226M016GSB Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 22uF 20% ESR=2 Ohm
auf Bestellung 966 Stücke: