TAP474M035CRW
TAP474M035CRW KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.47uF 35V 20% (4.5 X 8.5mm) Radial 5mm 13 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP474M035CRW KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.47UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP474M035CRW TAP474M035CRW Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 0.47uF 35V 20% (4.5 X 8.5mm) Radial 5mm 13 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Mindestbestellmenge: 642
Mindestbestellmenge: 662
Mindestbestellmenge: 265
Mindestbestellmenge: 193
TAP474M035CRW TAP474M035CRW Hersteller : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.47uF 20% ESR=1 3 Ohm
Mindestbestellmenge: 4
TAP474M035CRW TAP474M035CRW Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Mindestbestellmenge: 17
TAP474M035CRW TAP474M035CRW Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.47uF 20% ESR=13 Ohms
TAP474M035CRW Hersteller : AVX tap.pdf SMD
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 35 V