Produkte > KYOCERA AVX > TAP474M035SCS
TAP474M035SCS
TAP474M035SCS Kyocera AVX
tap-3165393.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.47uF 20% ESR=1 3 Ohm
auf Bestellung 1525 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP474M035SCS Kyocera AVX
Description: CAP TANT 0.47UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP474M035SCS TAP474M035SCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 1250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
TAP474M035SCS TAP474M035SCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 0.47uF 35V 20% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 13 Ohm 125°C Bulk