Produkte > KYOCERA AVX > TAP475M010SCS
TAP475M010SCS
TAP475M010SCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 1752 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP475M010SCS KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP475M010SCS TAP475M010SCS Hersteller : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 4.7uF 20% ESR=8 Ohm
auf Bestellung 1241 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TAP475M010SCS TAP475M010SCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 10V 20% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 8 Ohm 125°C Bulk