TAP475M050SCS
TAP475M050SCS KYOCERA AVX Components
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 4.7uF 50V 20% (6.5 X 10mm) Radial 2.5mm 2.5 Ohm 125°C Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP475M050SCS KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: G, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP475M050SCS TAP475M050SCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: G
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
TAP475M050SCS TAP475M050SCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 4.7uF 20% ESR=2. 5 Ohm
auf Bestellung 815 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TAP475M050SCS tap.pdf
TAP475M050SCS TAP475M050SCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 50V 20% (6.5 X 10mm) Radial 2.5mm 2.5 Ohm 125°C Bulk