Produkte > KYOCERA AVX > TAP476K010BRW
TAP476K010BRW
TAP476K010BRW KYOCERA AVX
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: G
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP476K010BRW KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: G, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP476K010BRW TAP476K010BRW Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 47uF 10V 10% (6.5 X 14mm) Radial 5mm 1.7 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1407 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 161
Mindestbestellmenge: 161
TAP476K010BRW TAP476K010BRW Hersteller : KYOCERA AVX tap-3165393.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 47uF 10% ESR=1.7 Ohm
auf Bestellung 453 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TAP476K010BRW TAP476K010BRW Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Manufacturer Size Code: G
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 9
TAP476K010BRW TAP476K010BRW Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 47uF 10% ESR=1.7 Ohms
auf Bestellung 712 Stücke: