Produkte > KYOCERA AVX > TAP476K020SCS
TAP476K020SCS
TAP476K020SCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 47uF 10% ESR=1.2 Ohm
auf Bestellung 155 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP476K020SCS KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 20V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP476K020SCS TAP476K020SCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 20V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 264 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TAP476K020SCS Hersteller : AVX tap-776819.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 47uF 10% ESR=1.2 Ohms
auf Bestellung 213 Stücke:
TAP476K020SCS TAP476K020SCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 47uF 20V 10% (8.5 X 12.5mm) Radial 2.5mm 1.2 Ohm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar