Produkte > KYOCERA AVX > TAP476K025SCS
TAP476K025SCS
TAP476K025SCS KYOCERA AVX
tap.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 25V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 338 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAP476K025SCS KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 25V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAP476K025SCS TAP476K025SCS Hersteller : KYOCERA AVX tap.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 47uF 10% ESR=1 O hm
auf Bestellung 151 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TAP476K025SCS TAP476K025SCS Hersteller : KYOCERA AVX Components tap.pdf Cap Tant Solid 47uF 25V 10% (9 X 13mm) Radial 2.5mm 1 Ohm 125°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar