TAS5132DDV
TAS5132DDV Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC AMP CLASS D STER 26W 44HTSSOP
Features: Digital Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown
Packaging: Bulk
Package / Case: 44-PowerTSSOP (0.244", 6.20mm Width)
Output Type: 2-Channel (Stereo)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 10.8V ~ 13.2V
Max Output Power x Channels @ Load: 26W x 2 @ 6Ohm
Supplier Device Package: 44-HTSSOP
auf Bestellung 749 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 43
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS5132DDV Texas Instruments
Description: IC AMP CLASS D STER 26W 44HTSSOP, Features: Digital Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Packaging: Bulk, Package / Case: 44-PowerTSSOP (0.244", 6.20mm Width), Output Type: 2-Channel (Stereo), Mounting Type: Surface Mount, Type: Class D, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 10.8V ~ 13.2V, Max Output Power x Channels @ Load: 26W x 2 @ 6Ohm, Supplier Device Package: 44-HTSSOP.
Weitere Produktangebote TAS5132DDV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAS5132DDV suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TAS5132DDV TAS5132DDV Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132 Description: IC AMP CLASS D STER 26W 44HTSSOP
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Produkt ist nicht verfügbar
TAS5132DDV TAS5132DDV Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132 Audio Amplifiers Stereo 20W Pwrstage A 595-TAS5132DDVR