Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TAS5132DDV6EVM
TAS5132DDV6EVM
TAS5132DDV6EVM Texas Instruments
TAS5132DDV6EVM.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: TAS5132DDV6EVM
Packaging: Box
Output Type: 6-Channel
Amplifier Type: Class D
Voltage - Supply: 10.8V ~ 13.2V
Max Output Power x Channels @ Load: 26W x 2 @ 6Ohm
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: TAS5086, TAS5132
Supplied Contents: Board(s), Cable(s)
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS5132DDV6EVM Texas Instruments
Description: TAS5132DDV6EVM, Packaging: Box, Output Type: 6-Channel, Amplifier Type: Class D, Voltage - Supply: 10.8V ~ 13.2V, Max Output Power x Channels @ Load: 26W x 2 @ 6Ohm, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TAS5086, TAS5132, Supplied Contents: Board(s), Cable(s), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote TAS5132DDV6EVM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAS5132DDV6EVM TAS5132DDV6EVM Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fpdf%2Fsllu096 Audio IC Development Tools TAS5132DDV6EVM