Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TAS5132DDVR
TAS5132DDVR
TAS5132DDVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC AMP CLASS D STER 26W 44HTSSOP
Features: Digital Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 44-PowerTSSOP (0.244", 6.20mm Width)
Output Type: 2-Channel (Stereo)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 10.8V ~ 13.2V
Max Output Power x Channels @ Load: 26W x 2 @ 6Ohm
Supplier Device Package: 44-HTSSOP
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAS5132DDVR Texas Instruments
Description: IC AMP CLASS D STER 26W 44HTSSOP, Features: Digital Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 44-PowerTSSOP (0.244", 6.20mm Width), Output Type: 2-Channel (Stereo), Mounting Type: Surface Mount, Type: Class D, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 10.8V ~ 13.2V, Max Output Power x Channels @ Load: 26W x 2 @ 6Ohm, Supplier Device Package: 44-HTSSOP.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAS5132DDVR TAS5132DDVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132 Description: IC AMP CLASS D STER 26W 44HTSSOP
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Type: Class D
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 80
TAS5132DDVR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132
auf Bestellung 100 Stücke:
TAS5132DDVR TAS5132DDVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftas5132 Audio Amplifiers Stereo 20W Pwrstage A 595-TAS5132DDV