Produkte > CUI DEVICES > TB001-500-03BE
TB001-500-03BE
TB001-500-03BE CUI DEVICES
tb001-500.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
auf Bestellung 2257 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 713
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB001-500-03BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB001-500-03BE TB001-500-03BE Hersteller : CUI DEVICES tb001-500.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
auf Bestellung 2257 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 509
Mindestbestellmenge: 246
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Mindestbestellmenge: 19
TB001-500-03BE TB001-500-03BE Hersteller : CUI Devices tb001_500-2306989.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00, horizontal, 3 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Mindestbestellmenge: 3