Produkte > CUI DEVICES > TB001-500-10BE
TB001-500-10BE
TB001-500-10BE CUI DEVICES
tb001-500.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 10 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 98
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB001-500-10BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 10, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB001-500-10BE TB001-500-10BE Hersteller : CUI Devices tb001_500-2306989.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 10 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 1873 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 2219 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
TB001-500-10BE TB001-500-10BE Hersteller : CUI DEVICES tb001-500.pdf Conn Terminal Block 10 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
TB001-500-10BE Hersteller : Same Sky tb001-500.pdf Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 24A; 250V; PIN: 10; angled 90°; 5mm
Type of connector: PCB terminal block
Current rating: 24A
Rated voltage: 0.25kV
Number of pins: 10
Spatial orientation: angled 90°
Electrical mounting: screw terminal; THT
Body colour: blue
Contacts pitch: 5mm