Produkte > CUI DEVICES > TB001-500-11BE
TB001-500-11BE
TB001-500-11BE CUI Devices
tb001-500.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 11
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 85 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB001-500-11BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 11, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB001-500-11BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB001-500-11BE TB001-500-11BE Hersteller : CUI DEVICES tb001-500.pdf Conn Terminal Block 11 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TB001-500-11BE TB001-500-11BE Hersteller : CUI Devices tb001_500-2306989.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 11 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount