Produkte > CUI DEVICES > TB001-500-19BE
TB001-500-19BE
TB001-500-19BE CUI DEVICES
tb001-500.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 19 POS 5mm Solder ST Thru-Hole 15A/Contact
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB001-500-19BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 19, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB001-500-19BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB001-500-19BE Hersteller : CUI Devices tb001-500.pdf Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 19
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
TB001-500-19BE TB001-500-19BE Hersteller : CUI Devices tb001_500-1550615.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 19 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount