TB0010-500-02GR
TB0010-500-02GR Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb0010-500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 2 POLES, SCREW TYPE, HORIZONTAL,
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Box
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 250 V
auf Bestellung 4384 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB0010-500-02GR Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 2 POLES, SCREW TYPE, HORIZONTAL,, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 250 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB0010-500-02GR TB0010-500-02GR Hersteller : Same Sky tb0010_500.pdf Fixed Terminal Blocks Terrminal Block, Screw Type, 2 Pole, 5.0mm pitch, PCB Mount, Slotted Screw