TB0010-500-10GR
TB0010-500-10GR Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb0010-500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 10 POLES, SCREW TYPE, HORIZONTAL
Wire Gauge: 14-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screw
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 250 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB0010-500-10GR Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: 10 POLES, SCREW TYPE, HORIZONTAL, Features: Interlocking (Side), Packaging: Box, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 10, Wire Termination: Screw, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 250 V.