Produkte > SAME SKY > TB002V-500-02BE
TB002V-500-02BE
TB002V-500-02BE Same Sky
tb002v_500.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 10012 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB002V-500-02BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 15806 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
TB002V-500-02BE TB002V-500-02BE Hersteller : CUI Devices tb002v_500-2306777.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount