Produkte > CUI DEVICES > TB002V-500-03BE
TB002V-500-03BE
TB002V-500-03BE CUI DEVICES
tb002v-500.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 15A/Contact
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 143
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB002V-500-03BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Bag
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 2271 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
TB002V-500-03BE TB002V-500-03BE Hersteller : CUI Devices tb002v_500-2306777.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screw Type, Vertical, 5.0 Pitch, 22 12 (AWG), Terminal Block Connector
auf Bestellung 937 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TB002V-500-03BE TB002V-500-03BE Hersteller : CUI DEVICES tb002v-500.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 15A/Contact
Produkt ist nicht verfügbar