Produkte > CUI DEVICES > TB002V-500-04BE
TB002V-500-04BE
TB002V-500-04BE CUI DEVICES
tb002v-500.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 4 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 15A/Contact
auf Bestellung 772 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 277
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB002V-500-04BE CUI DEVICES
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Features: Interlocking (Side), Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 4, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB002V-500-04BE TB002V-500-04BE Hersteller : CUI DEVICES tb002v-500.pdf Conn Terminal Block 4 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 15A/Contact
auf Bestellung 772 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 277
TB002V-500-04BE TB002V-500-04BE Hersteller : CUI Devices tb002v_500-2306777.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 4 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 1608 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Features: Interlocking (Side)
Packaging: Bag
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 4
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 223 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11