TB002V-500-07BE
TB002V-500-07BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb002v-500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Packaging: Box
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 7
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 2123 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB002V-500-07BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-22 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 7, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote TB002V-500-07BE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB002V-500-07BE TB002V-500-07BE Hersteller : CUI Devices tb002v_500-2306777.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 7 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount