Produkte > CUI DEVICES > TB002V-500-10BE
TB002V-500-10BE
TB002V-500-10BE CUI Devices
tb002v_500-2306777.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 10 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
auf Bestellung 1005 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB002V-500-10BE CUI Devices
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 250V; PIN: 10; straight; 5mm, Type of connector: PCB terminal block, Current rating: 17.5A, Rated voltage: 0.25kV, Number of pins: 10, Spatial orientation: straight, Electrical mounting: screw terminal; THT, Body colour: blue, Contacts pitch: 5mm, Wire size: 22AWG...12AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Wire Gauge: 12-22 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1322 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TB002V-500-10BE Hersteller : Same Sky tb002v-500.pdf Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 17.5A; 250V; PIN: 10; straight; 5mm
Type of connector: PCB terminal block
Current rating: 17.5A
Rated voltage: 0.25kV
Number of pins: 10
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: screw terminal; THT
Body colour: blue
Contacts pitch: 5mm