TB003-500-P05BE
TB003-500-P05BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tb003-500.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00
Packaging: Bag
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB003-500-P05BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TB003-500-P05BE TB003-500-P05BE Hersteller : Same Sky tb003_500-3511241.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 5 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
auf Bestellung 1035 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TB003-500-P05BE TB003-500-P05BE Hersteller : CUI Devices tb003_500-2306959.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 5 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount