Produkte > CUI DEVICES > TB003-500-P16BE
TB003-500-P16BE
TB003-500-P16BE CUI Devices
tb003_500-2306959.pdf
Hersteller: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 16 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
auf Bestellung 684 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB003-500-P16BE CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 16, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 16
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 165 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TB003-500-P16BE TB003-500-P16BE Hersteller : Same Sky tb003_500-3511241.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 16 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount