Produkte > SAME SKY > TB003V-500-P03BE
TB003V-500-P03BE
TB003V-500-P03BE Same Sky
tb003v_500-3511242.pdf
Hersteller: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 3 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
auf Bestellung 985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TB003V-500-P03BE Same Sky
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
auf Bestellung 1942 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
TB003V-500-P03BE TB003V-500-P03BE Hersteller : CUI Devices tb003v_500-2306810.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , vertical, 3 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount